Behind The Cathedral Apt

  • 160 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

1-slaapkamer Behind The Cathedral Apt Palermo ligt in de Monte di Pietà wijk, op 25 minuten wandelen van de Stanze al Genio en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Naast een bagage-opslag biedt het 160 m² grote appartement ook uitzicht op de stad.

Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een kleedruimte en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij het appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger, een badmuts en badlakens.

Behind The Cathedral Apt is uitgerust met een complete keuken.

Dit appartement is op een korte afstand van het Diocesaan Museum van Palermo te vinden. Er is de Kathedraal van Palermo op een paar minuten lopen van Behind The Cathedral Apt en de Catacomben van de Capucijnen ligt op slechts 1 km verderop. Op 13 minuten loopafstand van deze 2-badkamer accommodatie vindt u de Ballaròmarkt. Dit appartement is niet ver van Notarbartolo station.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Behind The Cathedral Apt Palermo
Le Guglie Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Le Guglie Apartment

9.5
Voortreffelijk 45 beoordelingen
55 m van de accommodatie
USD 142 USD 128
per nacht
Piper
Mobiele prijsaanbieding

Piper

75 m van de accommodatie
Glamour Home
Mobiele prijsaanbieding

Glamour Home

7.8
Goed 81 beoordelingen
89 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    31 km

    Treinstations

    Spoorwegstation
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Bordspellen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00
    Licentienummer19082053C232443,IT082053C2VLORYGQR
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Behind The Cathedral Apt te vinden?
      Behind The Cathedral Apt is in de Monte di Pietà wijk gesitueerd, op 25 minuten wandelen van de Stanze al Genio.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Behind The Cathedral Apt?
      Populaire plekken in de buurt van Behind The Cathedral Apt zijn onder andere de Ballaròmarkt, de Stanze al Genio, de Catacomben van de Capucijnen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ristorantino da Spano en La Galleria restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Behind The Cathedral Apt?
      Bij Behind The Cathedral Apt vinden gasten een ingerichte keuken met een koelkast, een oven en glaswerk.
    • Hoe groot is Behind The Cathedral Apt?
      Behind The Cathedral Apt heeft een totale oppervlakte van 160 m².
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    31 km

    Treinstations

    Spoorwegstation
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Behind The Cathedral Apt Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten